Адресна допомога

Той, хто чинить добро порядній
людині сам його частково отримує.

(Публілій Сір)

ПАТ «ВБР», будучи соціально-орієнтованим банком і реалізуючи ряд важливих соціальних проектів, регулярно бере участь у наданні матеріальної допомоги тим, хто її гостро потребує, приділяючи особливу увагу дітям, стан здоров'я яких потребує серйозних медичних втручань. Грошові кошти направляються на безпосереднє лікування, а також на важливий період реабілітації і часом тривалі курси відновлювальних процедур.

ДМИТРО ПЕТУНІН

Димі Петуніну в листопаді 2014 року виповниться 7 років. У дитини ДЦП. Сім'я невпинно бореться за поліпшення стану здоров'я хлопчика і його щасливе майбутнє. На сьогоднішній день Дмитрик вже пройшов 3 курса лікування в м.Трускавці у «Міжнародній клініці відновного лікування» та 3 курса реабілітації в м.Пекині в спеціалізованому Реабілітаційному центрі для дітей хворих на дитячий церебральний параліч «Любов Ангела».

Стан дитини покращується, однак для досягнення ще більшої позитивної динаміки і бажаних результатів, припиняти відновні процеси не можна, необхідно продовжувати лікування і реабілітацію. Для цього, звісно, потрібні значні кошти. Публічне акціонерне товариство «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАНК РОЗВИТКУ» робить все можливе, щоб у Дмитра був шанс повноцінно жити у дружній і щасливій родині.

Звіт 1
Звіт 2
Довідка
Виписка з історії хвороби

Ліцензія НБУ №253 від 18.11.2011 р. © 2009-2016 ПАТ «ВБР» - ВІДКЛИКАНО постановою Правління НБУ від 21.12.2015 р. № 914