Благодійна організація «Сяйво надії»

АННА ПЕЧЕР

Про послугу нехай розповідає не той,
хто зробив, а той, хто отримав її.

(Сенека молодший)

Здійснюємо мрії разом!

Публічне акціонерне товариство «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАНК РОЗВИТКУ» спільно з Благодійною організацією «СЯЙВО НАДІЇ» в рамках соціального проекту «Affinity», який передбачає переказ грошових коштів шляхом використання платіжних карток банку «ВБР» в торгових мережах при оплаті за послуги або товари на конкретний розрахунковий рахунок дитини, яка потребує термінового медичного втручання, надали допомогу 10-річній Ганні Печер.

Маленькій мешканці селища Верхнеторецьке Ясинуватського району Донецької області було потрібно проходження чергового реабілітаційного курсу в Міжнародній клініці відновного лікування доктора В.І. Козявкіна в місті Трускавці. Діагноз дівчинки був невтішний — вроджена аномалія розвитку головного мозку. На безпосереднє лікування та реабілітаційний курс необхідна була значна сума грошей, зібрати яку самостійно сім'я дівчинки вже була не в змозі, вичерпавши всі можливі ресурси.

Програма «Affinity», розрахована саме на такі й подібні випадки, вчасно посприяла збору коштів та лікуванням Ані зайнялися найкращі фахівці клініки. Завдяки їх компетентності та досвіду пацієнтці успішно провели третій етап відновлення. Тепер мрія дівчинки — навчитися ходити цілком може здійснитися!

Платіжне доручення
Рахунок

Лист вдячних батьків:

«Здрастуйте! Я мама Ганнусі Печер. Я дуже хочу висловити свою вдячність Фонду «Сяйво Надії» за допомогу на третю поїздку в Трускавець! До поїздки залишалося рівно два тижні, а сума була зібрана тільки наполовину...Ми навіть не сподівалися що поїдемо на лікування...Але Завдяки Вам і Всеукраїнському Банку Розвитку Наша Анюта поїде на третю реабілітацію. Дай бог вам здоров'я і СПАСИБІ від усіх нас велике! Дякую від усіх батьків, чиї діти потребують допомоги!!! Ви даруєте надію!!! Ви допомагаєте мріям здійснитися!!!»

ОЛЕКСАНДР ТКАЧУК

До кінця січня 2014 року Публічним акціонерним товариством «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАНК РОЗВИТКУ» спільно з Благодійною організацією «СЯЙВО НАДІЇ» була надана допомога Ткачук Олександру. Саша живе в с. Чаньков Дунаєвецького р-ну Хмельницької області. Діагноз дитини: ДЦП, спастичний тетрапарез в стадії відсутності пересування. Завдяки проекту «Affinity» для хлопчика була оплачена путівка в ТОВ «Медичний реабілітаційний центр «Здоров'я» (м. Новоазовськ) на реабілітаційний курс.

Звіт
Платіжне доручення
Рахунок-фактура


ОЛЕКСАНДРА ТОВКАЙЛО

Публічне акціонерне товариство «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАНК РОЗВИТКУ» спільно з Благодійною організацією «СЯЙВО НАДІЇ» надали допомогу Товкайло Олександрі — жительці м. Єнакієве Донецької області, яка дуже відчувала потребу в реабілітаційному курсі. Діагноз Олександри: мікроцефалія з кістозною дегенерацією, тетрапарезом, затримкою всіх типів розвитку та епілепсію.

Завдяки програмі «Affinity» вдалося зібрати необхідну кількість коштів для того, щоб оплатити лікувальну путівку в Міжнародну клініку відновного лікування доктора Козявкіна В.І. в м. Трускавець.

Звіт
Рахунок

ІЛЛЯ МАВРОДІЕВ

Мавродиеву Іллі 16 грудня 2014 року виповниться 3 рочки! Живе він в м. Мелітополь Запорізької області. Діагноз дитини: вроджена гідроцефалія. Не дивлячись на те, що у плода були встановлені відхилення, мама Іллі вирішила зберегти дитину. З самого народження хлопчик перебуває на постійному лікуванні, спостереженні і контролі лікарів, він старанно бореться за життя і щасливе майбутнє.

На сьогоднішній момент Іллі необхідно щомісяця проходити обстеження у нейрохірурга, окуліста і невропатолога. Також дитині призначено лікування цероксоном. За даними останнього узд зроблено висновок, що гідроцефалія має динаміку зменшення і в даний час стан дитини покращується: він підріс, навчився повзати, самостійно тримати голову і тепер активно вивчає навколишній світ. Однак припиняти лікування не можна, постійно потрібні ліки і Публічне акціонерне товариство «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАНК РОЗВИТКУ» спільно з Благодійною організацією «СЯЙВО НАДІЇ» робить все можливе, щоб у Ілюшки був шанс жити в дружній і щасливій родині.

Рахунок-фактура
Накладна

Лист вдячних батьків:

«Я, Мавродіева Ольга Валеріївна, мама Мавродіева Іллі Андрійовича і ще 5-ох дітей, хочу висловити Вам велику вдячність за Вашу роботу. Все, що Ви робите і вже зробили для нашої родини — це велике щастя і радість для дітей. Всі свята та екскурсії, а також велику кількість подарунків мої діти постійно згадують.

Ваш Фонд доводить людям, що в наш важкий час є люди, готові допомогти тим, хто потребує допомоги, хворим дітям, люди, які ставляться із співчуттям і любов'ю до чужого болю і горя. Ви даєте нам надію на повноцінне життя.

Завдяки Вам і Всеукраїнському Банку Розвитку наш Іллюша гордо тримає голову і коли піде самостійно, обов'язково особисто подякує Вас і всіх працівників «СЯЙВА НАДІЇ».

Низький Вам уклін від нашої великої родини і Дай Вам Бог здоров'я, щастя та успіхів у Вашій нелегкій роботі!!!

З величезною Повагою, Мавродіева Ольга Валеріївна. 24.10.2013р.»

АНАСТАСІЯ ЗАРЯНОВА

Настя живе в місті Мелітополі. У 2014 році їй виповнюється 17 років. Діагноз: апластична анемія. Народилася і росла здоровою, активною, життєрадісною дівчинкою – займалася спортом, співала у шкільному хорі. Ніхто навіть подумати не міг, що на неї звалиться така біда.

Одного разу вранці Настя пішла в школу, але дійти до неї не змогла – вже з двору забрала її «швидка допомога». У дівчинки різко знизився тиск, буквально на очах почала підвищуватися температура. Настя опинилася в реанімації. Потім у важкому стані була транспортована в Запорізьку обласну лікарню, де вона знаходиться і зараз. Після здачі аналізів крові та кісткового мозку, був поставлений невтішний діагноз. Насті потрібно дороге лікування.

Одна упаковка препарату «Атгам» коштує 15 000 грн. Для лікування потрібно мінімум 5 упаковок.

На сьогоднішній день Настя знаходиться на підтримуючій терапії, а основне лікування не можуть розпочати через брак коштів. Родина Насті дуже сподівається на допомогу всіх небайдужих, так як для неї ця сума непідйомна. Рідні вірять, що Настуся буде здоровою, закінчить школу і буде танцювати на випускному балу!

Завдяки програмі «Affinity» вже вдалося зібрати певну суму, необхідну для купівлі медикаментів, однак лікування не можна зупиняти!

Звіт
Рахунок-фактура
Видаткова накладна

Ліцензія НБУ №253 від 18.11.2011 р. © 2009-2016 ПАТ «ВБР» - ВІДКЛИКАНО постановою Правління НБУ від 21.12.2015 р. № 914