Пошук співробітників

Великі можливості приходять до всіх, але
багато людей навіть не підозрюють, що
зустрічалися з ними
(У. Даннінг)

 

Колектив ПАТ «ВБР» - дружна і молода команда професіоналів. Найціннішим активом та запорукою успішного розвитку нашої організації є співробітники, а саме - їх професіоналізм, висока кваліфікація і злагоджена робота. Розуміючи це, ми прагнемо до того, щоб кожен працівник ПАТ «ВБР» міг професійно рости і розвиватися, надаючи йому можливість успішно вирішувати амбітні завдання.

Якщо Ви талановиті, активні, прагнете до розвитку і хочете реалізувати свій потенціал в якості співробітника нашого Банку, приєднуйтесь до команди фахівців! Надсилайте своє резюме за електронною адресою, вказаною у вакансії, якщо Ваші навички та досвід відповідають вимогам, які пред'явлені!

Будемо раді плідній співпраці!

З повагою,
Департамент по роботі з персоналом

 

Анкета кандидата, що пройшов попередній відбір

Анкета призначена для кандидатів, які пройшли попередній відбір за конкурсом «Резюме». Повідомлення про необхідність заповнення анкети кандидат отримує від менеджера по персоналу та надсилає заповнену анкету (з зазначенням ПІБ в темі листа) на електронну адресу служби персоналу банку: personal@vbr-bank.com.ua
Шановні кандидати! Анкети, надіслані БЕЗ ПОПЕРЕДНЬОГО ПОВІДОМЛЕННЯ від менеджера по персоналу, НЕ приймаються до розгляду.
Відправлення вами АНКЕТИ та/або РЕЗЮМЕ на відповідну вакансію з використанням форми, наданої на даному сайті, або будь-яким іншим способом є автоматичним підтвердженням Вашої згоди на обробку персональних даних.
Ліцензія НБУ №253 від 18.11.2011 р. © 2009-2016 ПАТ «ВБР» - ВІДКЛИКАНО постановою Правління НБУ від 21.12.2015 р. № 914