Соціальна відповідальність

Соціальна відповідальність

Благодіяння вимірюється не величиною,
а доброю волею, якою породжене.

(Сенека)

ПАТ «ВБР» є соціально-орієнтованим банком, в рамках діяльності якого реалізується ряд важливих соціальних проектів. Суть програми «Affinity» полягає в наступному: коли ви робите покупки в будь-якій торговій точці країни і розраховуєтесь не купюрами, а платіжною карткою ПАТ «ВБР», банк за власні кошти здійснює переказ на благодійний рахунок.

Всеукраїнський Банк Розвитку приділяє увагу тим, хто найбільше потребує у невідкладній допомозі, роблячи акцент на хворих дітях. Здорові діти - це запорука щасливого майбутнього нашої держави і реалізація наших особистих надій, у зв'язку з цим для збереження їхніх життів, підтримки здоров'я, а також здійснення бажань слід прикладати максимум зусиль. Адже діти довіряють дорослим і чекають від нас постійної і серцевої участі у вирішенні своїх, часом зовсім не дитячих проблем. Тому ми, як комерційна організація, вважаємо своїм обов'язком впроваджувати проекти, які будуть не тільки забезпечувати комфорт клієнтам банку при використанні різноманітних послуг, але і які будуть реально допомагати тим, хто не може впоратися зі своєю проблемою самостійно.

При цьому оплачувати будь-які додаткові комісії в торгових мережах не потрібно. Більш того, такого роду комісії заборонені правилами міжнародних платіжних систем MasterCard і Worlwide Visa International.

Кожен клієнт банку, який має картку від ПАТ «ВБР», може бути причетний до великої справи - допомоги дітям.

Ліцензія НБУ №253 від 18.11.2011 р. © 2009-2016 ПАТ «ВБР» - ВІДКЛИКАНО постановою Правління НБУ від 21.12.2015 р. № 914