Страхові компанії-партнери

ПАТ «ВБР» відповідально підходить до вибору страхових компаній-партнерів, намагаючись кожен раз переконуватися в тому, що компанія є платоспроможною і готова в разі необхідності проводити виплати по страховим відшкодуванням, спираючись на договори страхування. Робота зі страховими компаніями орієнтована на встановлення прозорих і відкритих правил поведінки страховиків, банку та інших, зацікавлених у процесі надання банком кредитів, осіб.

СК «Українська страхова група»

 

СК «ВУСО»

 

СК «Український страховий стандарт» в рамках співробітництва з клієнтами АІС

 

ПрАТ «СК ПЗУ Україна»

 

 

СК «Страхові Гарантії»

 

 

 

Отримати відповіді на всі питання, що цікавлять Вас і проконсультуватися з фахівцями можна:

Найчастіші питання:
Якщо автокредит вже оформлено, то може клієнт перестрахуватися в іншій компанії?
ПАТ «ВБР» в жодному разі не обмежує перелік страхових компаній, з якими Позичальники можуть укласти договір страхування заставного майна. Разом з тим, необхідно звернути увагу клієнтів на те, що відносини банку з клієнтами, так і зі страховими компаніями будуються на засадах юридичної рівності, вільного волевиявлення, взаємної відповідальності. Свобода договору є основним принципом цивільних правовідносин. Ніхто не може бути зобов'язаний укласти будь-який цивільно-правовий договір. При співробітництві з клієнтами банк керується основними принципами кредитування, а саме: платності і своєчасного повернення кредиту. У разі страхування предмета застави банк (заставодержатель) має мати гарантії, що згідно договору страхування він буде вказаний як вигодонабувач; мати впевненість у платоспроможності страхової компанії (тобто, що виплата страхового відшкодування при настанні певних обставин обов'язково станеться). На жаль, не всі страхові компанії можуть надати такий перелік умов страхування і відповідати певним технологічним вимогам, які застосовує банк у своїй діяльності. Тому перед тим, як прийняти договір страхування будь-якої страхової компанії, кредитними фахівцями Банку ретельно вивчаються умови та правила страхування, запропонованих страховими компаніями, та в разі відсутності вище вказаних норм, договору страхування спрямовуються на доопрацювання в страхову компанію. Таким чином, перш ніж співпрацювати з банком, страхова компанія повинна пройти акредитацію. Для отримання акредитації, страхова компанія подає свою пропозицію з умовами співпраці та необхідні документи на адресу Голови Правління Банку. Рішення про акредитацію Страхової Компанії приймається Головою Правління Банку.
Можна вибрати іншу страхову компанію?
При бажанні клієнта страхуватися в іншій страховій компанії, не є партнером банку, існують стандартні умови кредитування авто «Автостандарт», використовувані для страхових компаній, акредитованих у Банку.
Ліцензія НБУ №253 від 18.11.2011 р. © 2009-2016 ПАТ «ВБР» - ВІДКЛИКАНО постановою Правління НБУ від 21.12.2015 р. № 914