Корпоративний сайт ПАТ «ВБР» - в ТОП-30 кращих корпоративних банківських сайтів

Корпоративний сайт ПАТ «ВБР» - в ТОП-30 кращих корпоративних банківських сайтів

Корпоративний сайт ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БАНКУ РОЗВИТКУ www.vbr.ua - в ТОП-30 банків 1-2 груп, які набрали максимальну кількість балів з точки зору доступності інформації для інвесторів.

Після проведення процедури редизайну, повної зміни своєї структури в бік юзабіліті, поліпшення комунікативної складової і клієнтоорієнтованості, корпоративний сайт ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БАНКУ РОЗВИТКУ www.vbr.ua опинився в ТОП-30 банків 1-2 груп, які набрали максимальну кількість балів з точки зору доступності інформації для інвесторів, по версії Investor Relations Agency, повідомив capital.ua.

Дослідження корпоративних сайтів банків з точки зору доступності інформації, необхідної для потенційних та діючих інвесторів (акціонерів), Investor Relations Agency проводить з 2011 року. Цього року у вибірку потрапили банки 1-2 груп за класифікацією НБУ на 01.01.2014р, за винятком фінустанов з тимчасовою адміністрацією на момент публікації дослідження.

Для дослідження була взята за основу розроблена в 2011 році спеціальна базова шкала аналізу, що складається з 12 основних розділів, які включають понад 40 критеріїв. З урахуванням актуальних трендів деякі параметри зазнали змін. Наприклад, введена оцінка історії розкриття фінансової звітності, розширено критерії оцінки системи корпоративного управління (введена позиція «Корпоративний секретар», «Комітети банку»), введений критерій якості розкриття інформації банку як емітента цінних паперів, введена група критеріїв «Корпоративна соціальна відповідальність», введений аналіз якості та історії розкриття даних про кредитні рейтинги, трансформований розділ інтерактивних технологій комунікацій. Оцінка проводилась за 5-бальною системою.

Повна версія статті

Ліцензія НБУ №253 від 18.11.2011 р. © 2009-2016 ПАТ «ВБР» - ВІДКЛИКАНО постановою Правління НБУ від 21.12.2015 р. № 914